SZKOLENIA I KURSY BHP

Firma ANGEL BHP Sp. z o. o. istnieje od 2012 roku, jako zespół wyspecjalizowanych profesjonalistów, który dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewnia kompleksową obsługę w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz pozyskiwania środków z funduszy Unii Europejskiej na rozwój przedsiębiorstwa.

Dodatkowo prowadzimy szkolenia z szeroko pojętych zasad bezpieczeństwa i higieny pracy dla obiektów hotelowych i gastronomicznych na terenie całego kraju.

Pierwszorzędną zasadą w Naszej firmie jest szerzenie zasad Kultury Bezpieczeństwa. W naszym rozumieniu bezpieczeństwo stanowi wartość priorytetową i trwałą, jaką powinien kierować się każdy pracownik w przedsiębiorstwie. Dążenia te zapewniają ochronę dla poszczególnych jednostek oraz dla całego personelu.

Pojęcie Kultury Bezpieczeństwa różni się od wcześniej stosowanych praktyk definiowania zakazów i nakazów. Celem jest stworzenie wśród załogi stanu świadomości zagrożeń, przez co istniejące formalne i nieformalne normy postępowania stają się nie tylko nakazem ale i odruchem.

Firma Angel BHP Sp. z o.o. zapewnia wszechstronne wsparcie dla swoich Klientów w gronie których można wymienić takie firmy jak:

 • Bank BHP,
 • Alior Bank,
 • Getin Bank,
 • Teatr Bagatela w Krakowi,
 • sieć hipermarketów Tesco.

W roku 2016 prowadziliśmy cykl szkoleń dla Ministerstwa Kultury z zakresu pisania i pozyskiwania środków z Unii Europejskiej.

Angel BHP Sp. z o.o. to energicznie rozwijająca się firma, z której usług korzysta obecnie wiele przedsiębiorstw. Obsługujemy zarówno małe jak i duże firmy posiadające swoje placówki na terenie całego kraju.

Atuty firmy ANGEL BHP:

 1. fachowe doradztwo
 2. szybkość działania
 3. przystępna cena
 4. terminowość oraz wysoki poziom oferowanych usług
 5. współpracę z doświadczonymi specjalistami
 6. szkolenia BHP za pomocą internetowej platformy szkoleniowej .

 Kultura bezpieczeństwa w przedsiębiorstwie jest troską o zdrowie pracowników oraz bezpieczeństwo pracodawcy.

Dbamy o to, aby wysoki standard warunków pracy bezpośrednio przekładał się na bezpieczeństwo finansowe całej Państwa firmy.

Jeśli wyrażacie Państwo zainteresowanie usługami naszego Partnera,

prosimy o kontakt z biurem T-OFFICE  Sp. z o. o. przez formularz.

PRZEJDŹ DO FORMULARZA

informaCJE

T-OFFICE Sp. o. o.

newsletter

NIP: 5732861980 ; REGON: 363849352 ; KRS: 0000605396 Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Częstochowie XVII Wydział Gospodarczy KRS. Kapitał zakładowy Spółki wynosi 50.000,00 zł., wpłacony w całości.
UL. KORCZAKA 4; 42-217 CZĘSTOCHOWA dział handlowy +48 22 122 86 87; handel@t-office.pl

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA ABY JAKO PIERWSZY OTRZYMYWAĆ INFORMACJE O AKTUALNEJ OFERCIE.

DZIAŁ KSIĘGOWY I PRAWNY
SERWISY INTERNETOWE T-OFFICE
+48 34 333 97 66; biuro@t-office.pl dział marketingu

Polityka prywatności – pliki cookies

+48 511 065 905; marketing@t-office.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez T-OFFICE Sp. o. o. z siedzibą w Częstochowie ul. Korczaka 4 i na powierzenie danych w celu przetwarzania podmiotom współpracującym z T-OFFICE Sp. o. o., w zakresie działalności marketingowej oraz na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowych. Podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania.

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

MADE & COPYRIGHT © 2017 T-OFFICE SP. Z O. O. ALL RIGHTS RESERVED.