BP T-OFFICE - BIURO PODRÓŻY

T-OFFICE – Odpocznij sobie...

 

Czy marzy Ci się wypoczynek pełen dźwięcznych miast, dzikiej przyrody, pachnącej kawy i lokalnych przysmaków?

Ale…nie masz pomysłu?

Nie mogłeś lepiej trafić! Ty jesteś od marzeń, my zajmiemy się resztą!

 

BP T-OFFICE to serwis Biura Podróży T-OFFICE, który inspiruje - wolny czas w Twoim stylu!

 

Tu znajdziesz setki pomysłów. Lubisz górskie spacery i spokojne wieczory przy kominku? Może wolisz dzikie szaleństwa w nowoczesnym aquaparku na drugim końcu Europy?  A może masz słabość do błogiego lenistwa na niebiańskiej plaży? Nie ma sprawy. Pomożemy Ci w kompleksowej organizacji  perfekcyjnego wypoczynku.

BP T-OFFICE to serwis Biura Podróży T-OFFICE z kompleksową ofertą i informacją turystyczną.

 

Nasza oferta jest specjalnie wyselekcjonowana i dokładnie sprawdzona, posiadamy tylko propozycje pewnych i rzetelnych organizatorów, więc wakacje z nami to gwarancja jakości, stabilności i wysokiego poziomu świadczonych usług. U nas znajdziesz wyjazdy w atrakcyjnych cenach, ale jednocześnie bez ryzyka, mając pewność, że rezerwujesz bezpieczny wyjazd. Do Twojej dyspozycji jest nasz profesjonalny i doświadczony personel, który poleci Ci sprawdzone z osobistych doświadczeń lub opinii naszych klientów oferty oraz udzieli wszelkich informacji i porad na temat wyjazdu. Oferujemy najlepsze: wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy egzotyczne, wakacje rodzinne, podróże poślubne, wyjazdy dla singli oraz komfortowe wakacje dla bardziej wymagających.

Wszyscy nasi kontrahenci są obecni w naszych serwisach i bazach danych, w tym także w ofercie BP T-OFFICE.

Podróże to nasza pasja, a naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie, dlatego dołożymy wszelkich starań aby ten szczególny czas w roku - wakacje - był wyjątkowy i niezapomniany.

ODWIEDŹ BP T-OFFICE BIURO PODRÓŻY

informaCJE

T-OFFICE Sp. o. o.

newsletter

NIP: 5732861980 ; REGON: 363849352 ; KRS: 0000605396 Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Częstochowie XVII Wydział Gospodarczy KRS. Kapitał zakładowy Spółki wynosi 50.000,00 zł., wpłacony w całości.
UL. KORCZAKA 4; 42-217 CZĘSTOCHOWA dział handlowy +48 22 122 86 87; handel@t-office.pl

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA ABY JAKO PIERWSZY OTRZYMYWAĆ INFORMACJE O AKTUALNEJ OFERCIE.

DZIAŁ KSIĘGOWY I PRAWNY
SERWISY INTERNETOWE T-OFFICE
+48 34 333 97 66; biuro@t-office.pl dział marketingu

Polityka prywatności – pliki cookies

+48 511 065 905; marketing@t-office.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez T-OFFICE Sp. o. o. z siedzibą w Częstochowie ul. Korczaka 4 i na powierzenie danych w celu przetwarzania podmiotom współpracującym z T-OFFICE Sp. o. o., w zakresie działalności marketingowej oraz na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowych. Podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania.

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

MADE & COPYRIGHT © 2017 T-OFFICE SP. Z O. O. ALL RIGHTS RESERVED.