GRAFIKA & SŁOWO

Dysponujemy profesjonalnymi stanowiskami graficznymi, odpowiednim wyposażeniem i oprogramowaniem wraz z bogatą kolekcją fotografii. Oczywiście wszelkie nasze realizacje są archiwizowane i w każdej chwili są do Państwa dyspozycji w kolejnych opracowaniach, co pozwala zaoszczędzić wiele czasu i kosztów. Nasze studio wykona również dla Państwa profesjonalny serwis internetowy dokładnie dopasowany do potrzeb i oczekiwań. Zlecenia przez nas przyjęte realizujemy kompleksowo, nie ograniczając się jedynie do fazy projektowania. Możemy zaproponować wykonanie każdej pracy z zakresu druku – poligrafia, jak również reklamy – szyldy i reklama zewnętrzna. Dzięki stałej współpracy z wybranymi firmami zawsze jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjną cenę, a nasz stały nadzór nad całością procesu pozwala gwarantować oczekiwaną najwyższa jakość, a klientowi oszczędza czas na poszukiwanie odpowiedniego wykonawcy.
Jako przykłady możliwych do wykonania prac pragniemy wymienić: kompleksowe opracowania systemu graficznej identyfikacji firmy, projekt i wykonanie wizytówek, papierów firmowych, teczek ofertowych, segregatorów i innych druków firmowych, projekt i wykonanie ulotek, folderów, katalogów, gazetek reklamowych oraz innych materiałów wraz z wykonaniem fotografii w technice cyfrowej, projekt i wykonanie etykiet, opakowań, pudełek, projekt i wykonanie wszelkich gadżetów reklamowych, projekt i wykonanie szyldów, kasetonów i reklam na pojazdach, projekt i wykonanie plakatów, kalendarzy firmowych i innych druków, także w jednostkowych nakładach, projekt i wykonanie serwisu internetowego niskonakładowy druk cyfrowy wielkoformatowy druk: fotograficzny Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i przedstawimy naszą ofertę wraz z kalkulacją na dowolny produkt z zakresu naszego działania. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. z poważaniem grupa Art-Design

...ale bardzo wiele...

oferujemy to na czym naprawdę się znamy

 

Jeśli wyrażacie Państwo zainteresowanie usługami naszego Partnera,

prosimy o kontakt z biurem T-OFFICE  Sp. z o. o. przez formularz.

PRZEJDŹ DO FORMULARZA

informaCJE

T-OFFICE Sp. o. o.

newsletter

NIP: 5732861980 ; REGON: 363849352 ; KRS: 0000605396 Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Częstochowie XVII Wydział Gospodarczy KRS. Kapitał zakładowy Spółki wynosi 50.000,00 zł., wpłacony w całości.
UL. KORCZAKA 4; 42-217 CZĘSTOCHOWA dział handlowy +48 22 122 86 87; handel@t-office.pl

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA ABY JAKO PIERWSZY OTRZYMYWAĆ INFORMACJE O AKTUALNEJ OFERCIE.

DZIAŁ KSIĘGOWY I PRAWNY
SERWISY INTERNETOWE T-OFFICE
+48 34 333 97 66; biuro@t-office.pl dział marketingu

Polityka prywatności – pliki cookies

+48 511 065 905; marketing@t-office.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez T-OFFICE Sp. o. o. z siedzibą w Częstochowie ul. Korczaka 4 i na powierzenie danych w celu przetwarzania podmiotom współpracującym z T-OFFICE Sp. o. o., w zakresie działalności marketingowej oraz na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowych. Podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania.

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

MADE & COPYRIGHT © 2017 T-OFFICE SP. Z O. O. ALL RIGHTS RESERVED.