T-OFFICE to zespół ekspertów w dziedzinie turystyki. Dzięki naszej nowoczesnej platformie skupiającej w jednym miejscu szeroką gamę ofert turystycznych, skutecznie i szybko pozyskujemy zlecenia dla Kontrahentów z całej Europy. Nasza wiedza i doświadczenie zapewnia profesjonalne wsparcie w zakresie obsługi klienta. Pełnimy swoistą rolę przedstawiciela handlowego i agenta skoncentrowanego na zaspokajaniu potrzeb ostatecznego odbiorcy oraz realizowaniu celów sprzedażowych Podmiotów, z którymi współpracujemy. Łączy nas pasja podróżowania.

NASZA MISJA

NASZA WIZJA

Misją T-OFFICE jest prezentacja szerokiej bazy ofert branży turystycznej w jednym miejscu, którym jest nasza nowoczesna platforma. Koncentrujemy się na budowaniu relacji biznesowych pomiędzy podmiotami oferującymi sprzedaż produktów i usług branży turystycznej i HoReCa a ich odbiorcami. Skutecznie pomagamy w nawiązywaniu wzajemnej współpracy pomiędzy stronami zainteresowanymi zakupem i sprzedażą dóbr i usług turystycznych. Gwarantujemy przekazywanie rzetelnych informacji na temat aktualnie dostępnej oferty.

Głównym celem T-OFFICE jest rozwój usług turystycznych. Nieustannie dążymy do podnoszenia ich jakości i wiarygodności. Zapewniamy szybki i łatwy dostęp do informacji z branży. Stosując kreatywne rozwiązania, wychodzimy naprzeciw potrzebom Kontrahentów i Klientów, pomagając zweryfikować a następnie spełnić ich wzajemne oczekiwania. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii informatycznych, zapewniać będziemy skuteczność i innowacyjność świadczonych usług.

Nasi specjaliści odczytują oczekiwania podmiotów już podczas pierwszego kontaktu, po to aby zaoferować najlepszą ofertę. Elastyczność cechująca T-OFFICE zapewnia możliwość kreowania ofert perfekcyjnie dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Po zatwierdzeniu formy współpracy, udostępniamy pełne wsparcie formalne i prawne, korzystając z usług renomowanych kancelarii. Aby zapewnić konkurencyjność ofert, pozyskane zlecenia prezentowane są w formie zapytań ofertowych. Weryfikacja wiarygodności zleceniodawców jeszcze przed podjęciem współpracy, zapewnia gwarancję wypłacalności projektów.

TRZY ZASADY T-OFFICE

Doskonałość

Pragniemy, aby nasza firma była jak najlepsza i dlatego:

• koncentrujemy się na sprawach ważnych, aby spełnić oczekiwania tych, którzy nam zaufali lub zaufają w przyszłości;

• wykorzystujemy doświadczenia rynkowe, aby pomagać Partnerom osiągać sukcesy zawodowe;

• działamy z zapałem, aby zwiększać efektywność.

 

Pasja

Wyróżniamy się tym, że:

• dbamy o przyjazną atmosferę i ducha współpracy dzięki satysfakcjonującym zadaniom;

• działamy na rzecz społeczności, dzielimy się informacjami i zasobami.

 

Uczciwość

Postępujemy właściwie, ponieważ:

• uczciwość jest naszym priorytetem przy każdej decyzji, każdego dnia;

• kierujemy się etyką, rzetelnością i wiarygodnością we wszelkich kontaktach;

• w przejrzysty sposób komunikujemy się z interesariuszami (stakeholders system's).

GWARANTUJEMY NA KAŻDYM ETAPIE WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWE STANDARDY ZACHOWANIA TAJEMNICY.

Stosowane przez T-OFFICE Sp. z o. o. metody postępowania i klauzule o zachowaniu poufności zabezpieczają firmy naszych Kontrahentów i ich samych przed nieuprawnionym ujawnieniem informacji dotyczących przedmiotu umowy, warunków wspópracy i wszelkich innych danych.

informaCJE

T-OFFICE Sp. o. o.

newsletter

NIP: 5732861980 ; REGON: 363849352 ; KRS: 0000605396 Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Częstochowie XVII Wydział Gospodarczy KRS. Kapitał zakładowy Spółki wynosi 50.000,00 zł., wpłacony w całości.
UL. KORCZAKA 4; 42-217 CZĘSTOCHOWA dział handlowy +48 22 122 86 87; handel@t-office.pl

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA ABY JAKO PIERWSZY OTRZYMYWAĆ INFORMACJE O AKTUALNEJ OFERCIE.

DZIAŁ KSIĘGOWY I PRAWNY
SERWISY INTERNETOWE T-OFFICE
+48 34 333 97 66; biuro@t-office.pl dział marketingu

Polityka prywatności – pliki cookies

+48 511 065 905; marketing@t-office.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez T-OFFICE Sp. o. o. z siedzibą w Częstochowie ul. Korczaka 4 i na powierzenie danych w celu przetwarzania podmiotom współpracującym z T-OFFICE Sp. o. o., w zakresie działalności marketingowej oraz na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowych. Podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania.

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

MADE & COPYRIGHT © 2017 T-OFFICE SP. Z O. O. ALL RIGHTS RESERVED.