PLANOWANIE, STRATEGIA, ANALIZA

 PLANOWANIE

 ANALIZA

Planowanie jest procesem podejmowania pewnych decyzji. Zawiera w sobie przewidywanie warunków, jakie nastąpią w przyszłości oraz wykorzystanie środków działania i sformułowanie ich celów z uwzględnieniem wszystkich cech zaistniałej sytuacji. Planowanie jest procesem ciągłym, składającym się z uporządkowanych działań.

Wyznaczanie celów organizacji i ustalenie najlepszej metody ich osiągnięcia  dzięki oferowanej przez T-OFFICE usłudze PLANOWANIE, ANALIZA, STRATEGIA stanie sie łatwiejsze i skuteczniejsze.

Analiza finansowa, zajmuje się badaniem stanu i rozwoju szeroko rozumianych finansów firmy. Opracowuje się ją w celu oceny stanu finansów, efektywności gospodarki finansowej oraz oceny przedsięwzięć gospodarczych i decyzji finansowych. Jest ona najpowszechniej wykorzystywaną spośród analiz działalności przedsiębiorstwa. Analizy finasowe przeprowadzone przez specjalistów T-OFFICE stają się niezwykle użytecznym instrumentem ekonomicznym nie tylko dla kierownictwa samego przedsiębiorstwa, ale także dla innych podmiotów z różnych powodów zainteresowanych jego stanem.

 STRATEGIA

Strategia oznacza całokształt działań i zaniechań podejmowanych przez kierownictwo danego zespołu lub Firmy, zmierzających do osiągnięcia pożądanych celów. Strategia uwzględnia wszystkie czynniki sprzyjające i utrudniające osiągnięcie celów. Strategia jest drogą do celu!

Spójna i efektywna odpowiedź na wyzwania otoczenia dzięki specjalistom T-OFFICE z zakresu PLANOWANIA, ANALIZY I STRATEGII stanie się fundamentem działania dla przedsiębiorstw i organizacji zaangażowanych w produkcję dóbr i usług dla przemysłu turystycznego.

TAJEMNICZY KLIENT

Tajemniczy Klient to technika badawcza, której stosowanie może wnosić wiele dobrego, w wielu przypadkach budzi sporo kontrowersji, ale przede wszystkim gwarantuje obiektywne i gruntowne badanie jakości obsługi konsumentów.

To właśnie poprzez badanie typu Tajemniczy Klient, firma może się dowiedzieć, co się dzieje w jej punktach sprzedaży.

 PROGRAMY LOJALNOŚCIOWE

Wspieramy Kontrahentów w tworzeniu i obsłudze programów lojalnościowych oraz promocji konsumenckich.

Pomagamy nie tylko zwiększyć sprzedaż i zyskać nowych Klientów, ale także zbudować świadomość marki w oczach Konsumentów i Partnerów

Kompleksowo zajmujemy się nie tylko logistyką takich projektów, ale także tworzymy ich koncepcję i przygotowujemy infrastrukturę umożliwiającą ich sprawną realizację. Klientom udostępniamy możliwość korzystania z naszej bazy dostawców markowych produktów w najlepszych cenach. W dowolny sposób personalizujemy nagrody.

ANKIETY I WYWIADY

Słuchaj głosu swoich klientów

Regularne badania satysfakcji klientów są obecnie niezbędnym zabiegiem, który pomoże zdefiniować obszary wymagające doskonalenia oraz uzyskania przewagi konkurencyjnej. Konsumenci nie oczekują jednostronnego przekazu, wręcz przeciwnie – chcą mieć istotny wpływ na postać oferty i dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb.

Usługa konstruowania ankiet i wywiadów pozwoli w bardzo poznać wymagania i oceny zadowolenia konsumentów z nabytych dóbr i usług  przemysłu turystycznego.

Jeśli wyrażacie Państwo zainteresowanie usługami PLANOWANIE, STRATEGIA, ANALIZA,

prosimy o kontakt z biurem T-OFFICE  Sp. z o. o. przez formularz.

PRZEJDŹ DO FORMULARZA

informaCJE

T-OFFICE Sp. o. o.

newsletter

NIP: 5732861980 ; REGON: 363849352 ; KRS: 0000605396 Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Częstochowie XVII Wydział Gospodarczy KRS. Kapitał zakładowy Spółki wynosi 50.000,00 zł., wpłacony w całości.
UL. KORCZAKA 4; 42-217 CZĘSTOCHOWA dział handlowy +48 22 122 86 87; handel@t-office.pl

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA ABY JAKO PIERWSZY OTRZYMYWAĆ INFORMACJE O AKTUALNEJ OFERCIE.

DZIAŁ KSIĘGOWY I PRAWNY
SERWISY INTERNETOWE T-OFFICE
+48 34 333 97 66; biuro@t-office.pl dział marketingu

Polityka prywatności – pliki cookies

+48 511 065 905; marketing@t-office.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez T-OFFICE Sp. o. o. z siedzibą w Częstochowie ul. Korczaka 4 i na powierzenie danych w celu przetwarzania podmiotom współpracującym z T-OFFICE Sp. o. o., w zakresie działalności marketingowej oraz na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowych. Podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania.

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

MADE & COPYRIGHT © 2017 T-OFFICE SP. Z O. O. ALL RIGHTS RESERVED.