PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Nasi Przedstawiciele Handlowi codziennie docierają bezpośrednio do instytucji, firm i osób zainteresowanych nabyciem dóbr i usług naszych Kontrahentów. Zapewniamy w ten sposób szybką, stałą i fachową obsługę przemysłu turystycznego w całej Europie.

ABC Przedstawiciela Handlowego T-OFFICE

 

Kontakty z klientami i nadzorowanie wykonywania kontraktów to tylko niektóre z zadań naszego przedstawiciela handlowego.

B – BUDOWANIE WIZERUNKU

Nawiązując relacje z klientami, przedstawiciel handlowy reprezentuje swojego pracodawcę. Jego wygląd oraz zachowanie świadczy o polityce firmy i wyznawanych wartościach.

A – AKTYWNA SPRZEDAŻ

Aktywna sprzedaż to najważniejsze zadanie przedstawiciela handlowego. Poprzez pozyskiwanie nowych klientów oraz pielęgnowanie relacji z dotychczasowymi tworzy on i rozbudowuje własną sieć sprzedaży.

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

C – CIĄGŁY ROZWÓJ

Przedstawiciel handlowy podnosi swoje umiejętności poprzez codzienne obowiązki oraz uczestnictwo w szkoleniach. Nierzadko inicjuje też i wdraża nowe rozwiązania w przedsiębiorstwie, podnosząc efektywność całej organizacji.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ, ZANIM PODEJMIESZ DECYZJĘ. WARTO TO WIEDZIEĆ!

Jeśli wyrażacie Państwo zainteresowanie usługami Przedstawiciela Handlowego,

prosimy o kontakt z biurem T-OFFICE  Sp. z o. o. przez formularz.

PRZEJDŹ DO FORMULARZA

informaCJE

T-OFFICE Sp. o. o.

newsletter

NIP: 5732861980 ; REGON: 363849352 ; KRS: 0000605396 Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Częstochowie XVII Wydział Gospodarczy KRS. Kapitał zakładowy Spółki wynosi 50.000,00 zł., wpłacony w całości.
UL. KORCZAKA 4; 42-217 CZĘSTOCHOWA dział handlowy +48 22 122 86 87; handel@t-office.pl

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA ABY JAKO PIERWSZY OTRZYMYWAĆ INFORMACJE O AKTUALNEJ OFERCIE.

DZIAŁ KSIĘGOWY I PRAWNY
SERWISY INTERNETOWE T-OFFICE
+48 34 333 97 66; biuro@t-office.pl dział marketingu

Polityka prywatności – pliki cookies

+48 511 065 905; marketing@t-office.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez T-OFFICE Sp. o. o. z siedzibą w Częstochowie ul. Korczaka 4 i na powierzenie danych w celu przetwarzania podmiotom współpracującym z T-OFFICE Sp. o. o., w zakresie działalności marketingowej oraz na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowych. Podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania.

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

MADE & COPYRIGHT © 2017 T-OFFICE SP. Z O. O. ALL RIGHTS RESERVED.