USŁUGI RACHUNKOWE

WAŻNA UWAGA!!!

Nasze usługi dedykujemy także i tym wszystkim, którzy korzystają już z różnych form prowadzenia wirtualnej księgowości, gdzie zamiast zajmować się swoją działalnością gospodarczą, wprowadzają sami na różnych poziomach serwisów internetowych dokumenty księgowe, a jedynym ich kontaktem z takim "biurem" jest automat telefoniczny lub pracownik call center, a którym taka obsługa już nie odpowiada. Portal "PROGRESJA Księgowość" pełni rolę platformy do wymiany informacji i dokumentów księgowych, natomiast sama księgowość prowadzona jest w realnym biurze rachunkowym w Częstochowie, w tradycyjny sposób przez pracowników biura z którymi jest stały kontakt telefoniczny, e-mailowy lub osobisty. Nie stosujemy w swojej pracy z automatycznych i szablonowych metod i narzędzi księgowania! ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO WSPÓŁPRACY...

Jeśli wyrażacie Państwo zainteresowanie usługami naszego Partnera,

prosimy o kontakt z biurem T-OFFICE  Sp. z o. o. przez formularz.

Bezpłatnie, szybko i sprawnie przygotujemy Wasz kontakt z Partnerem

PRZEJDŹ DO FORMULARZA

informaCJE

T-OFFICE Sp. o. o.

newsletter

NIP: 5732861980 ; REGON: 363849352 ; KRS: 0000605396 Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Częstochowie XVII Wydział Gospodarczy KRS. Kapitał zakładowy Spółki wynosi 50.000,00 zł., wpłacony w całości.
UL. KORCZAKA 4; 42-217 CZĘSTOCHOWA dział handlowy +48 22 122 86 87; handel@t-office.pl

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA ABY JAKO PIERWSZY OTRZYMYWAĆ INFORMACJE O AKTUALNEJ OFERCIE.

DZIAŁ KSIĘGOWY I PRAWNY
SERWISY INTERNETOWE T-OFFICE
+48 34 333 97 66; biuro@t-office.pl dział marketingu

Polityka prywatności – pliki cookies

+48 511 065 905; marketing@t-office.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez T-OFFICE Sp. o. o. z siedzibą w Częstochowie ul. Korczaka 4 i na powierzenie danych w celu przetwarzania podmiotom współpracującym z T-OFFICE Sp. o. o., w zakresie działalności marketingowej oraz na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowych. Podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania.

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

MADE & COPYRIGHT © 2017 T-OFFICE SP. Z O. O. ALL RIGHTS RESERVED.