SERWIS IT, AUDIO & VIDEO, KONFERENCYJNY

AUDIO & VIDEO, systemy konferencyjne

Udostępniamy naszym Kontrahentom pomoc i doradctwo w projektowaniu domowych, profesjonalnych oraz studyjnych instalacji audio.

Organizujemy również sprzedaż komponentów oraz urządzeń, które pozwalają stworzyć instalację nawet dla najbardziej wymagających nabywców.

Wykonujemy instalację audio dostosowaną do potrzeb indywidualnych Klienta w hotelach, pubach, restauracjach oraz klubach; od prostych systemów tworzących miłe tło muzyczne, poprzez instalację systemów "karaoke" do potężnych instalacji nagłośnieniowych dużych pomieszczeń.

Instalujemy systemy audio i video w salach konferencyjnych - od najprostrzych (podstawowa projekcja obrazu i dźwięku), kończąc na zaawansowanych, złożonych z kilkunastu źródeł sygnału VGA/HDMI, audio, video, LAN.

Oferujemy wyłącznie nowe i profesjonalne produkty znanych marek polskich oraz zachodnich.

SYSTEMY INFORMATYCZNE

Wybór optymalnego rozwiązania informatycznego ma istotny wpływ na efektywność funkcjonowania przedsiębiorstwa. T-OFFICE posiada zespół wykwalifikowanych doradców handlowych i informatyków, dzięki którym zapewniamy najwyższy poziom obsługi naszych klientów.

 

Informatyzacja przedsiębiorstwa ma wymiar strategiczny,  ponieważ w znaczący sposób wpływa na efektywność ekonomiczną prowadzonego biznesu. Jest ona jednak procesem obarczonym ryzykiem, ponieważ nieudane wdrożenie lub wybór nieodpowiedniego rozwiązania może przynieść duże straty i zakłócić prawidłowe działanie organizacji. Dlatego kluczowym dla sprawnej i bezpiecznej informatyzacji organizacji jest  oparcie tego procesu na wiedzy i doświadczeniu specjalistów z T-OFFICE.

 

Usługa SYSTEMY INFORMATYCZNE wdrażana przez T-OFFICE realizowana jest w ścisłej współpracy z Kientem. Takie podejście pozwala na optymalne zrozumienie jego potrzeb, co w połączeniu z doświadczeniem projektowym i wiedzą branżową doradców T-OFFICE przynosi doskonałe rezultaty.

 

Oferujemy:

  • sprzęt komputerowy
  • osprzęt komputerowy
  • oprogramowanie specjalistyczne (systemy rezerwacyjne, kalkulatory gastronomiczne, systemy CRM, programy księgowe i inne)

monitoring

Naszym Kontrahentom udostępniamy możliwość zakupu starannie wyselekcjonowanych systemów i sprzętu, który spełni oczekiwania zarówno drobnych przedsiębiorców jak i wymagających Klientów poszukujących systemu dozoru, monitoringu i zabezpieczenia najwyższej klasy. W ofercie posiadamy:

  • monitoring analogowy,
  • monitoring IP, oparty na cyfrowej technologii transmisji danych,
  • monitoring analogowy HD-CVI, oferujący wysoką jakość HD i Full HD,
  • monitoringu AHD.

Tak szeroka i różnorodna oferta stanowi gwarancję zadowolenia naszych Kontrahentów. Do zakupów skłaniają również konkurencyjne ceny oraz profesjonalne doradztwo świadczone przez wykwalifikowany personel T-OFFICE. Skontaktuj się z naszym biurem i wybierz optymalne dla siebie rozwiązanie z zakresu monitoringu.

UWAGA!

Sprzęt, urządzenia, oprogramowanie i inne elementy wchodzące w skład w/w usług można nabyć w ramach leasingu, wynajmu, dzierżawy lub kredytu, które to instrumenty finansowe oferujemy w usłudze "FINANSOWANIE PROJEKTÓW". Dowiedz się więcej o usłudze...

Jeśli wyrażacie Państwo zainteresowanie ofertą IT, Audio & Video, Monitoringu

prosimy o kontakt z biurem T-OFFICE  Sp. z o. o. przez formularz.

PRZEJDŹ DO FORMULARZA

informaCJE

T-OFFICE Sp. o. o.

newsletter

NIP: 5732861980 ; REGON: 363849352 ; KRS: 0000605396 Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Częstochowie XVII Wydział Gospodarczy KRS. Kapitał zakładowy Spółki wynosi 50.000,00 zł., wpłacony w całości.
UL. KORCZAKA 4; 42-217 CZĘSTOCHOWA dział handlowy +48 22 122 86 87; handel@t-office.pl

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA ABY JAKO PIERWSZY OTRZYMYWAĆ INFORMACJE O AKTUALNEJ OFERCIE.

DZIAŁ KSIĘGOWY I PRAWNY
SERWISY INTERNETOWE T-OFFICE
+48 34 333 97 66; biuro@t-office.pl dział marketingu

Polityka prywatności – pliki cookies

+48 511 065 905; marketing@t-office.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez T-OFFICE Sp. o. o. z siedzibą w Częstochowie ul. Korczaka 4 i na powierzenie danych w celu przetwarzania podmiotom współpracującym z T-OFFICE Sp. o. o., w zakresie działalności marketingowej oraz na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowych. Podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania.

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

MADE & COPYRIGHT © 2017 T-OFFICE SP. Z O. O. ALL RIGHTS RESERVED.