UBEZPIECZENIA

MAXIMA BROKERS GROUP Sp. z o. o.

 

Jesteśmy brokerem ubezpieczeniowym powstałym i założonym w 2012r. przez osoby dla których ubezpieczenia to pasja i nieustanna chęć doskonalenia się.  Maxima Brokers Group Sp. z o.o. zajmuje się  doradztwem ubezpieczeniowym podmiotów sfery finansów publicznych oraz przedsiębiorstw różnych branż sektora przemysłu, handlu i usług.

Misją  Maxima Brokers Group Sp. z o. o. jest profesjonalne i kompleksowe doradztwo na każdym etapie współpracy oraz indywidualne podejście do Państwa potrzeb. Nasi brokerzy zachowują najwyższe standardy etyczne w biznesie. Zapewniamy Państwu usługi doradztwa na najwyższym poziomie. Celem Maxima Brokers Group Sp. z o. o. jest optymalizowanie warunków ochrony ubezpieczeniowej i bezpieczeństwo naszych Klientów.

 

Polityka jakości Maxima Brokers Group Sp. z o. o. zakłada wielopoziomowy monitoring procesu obsługi każdego Klienta na wszystkich etapach współpracy. Wdrożone standardy gwarantują jej wysoki, stabilny poziom.

 

Maxima Brokers Group Sp. z o. o. w swojej ofercie posiada dla Państwa dedykowane oferty ubezpieczenia:

  • ubezpieczenia turystyczne
  • kompleksowe oferty ubezpieczenia branży hotelarskiej
  • ubezpieczenia jachtów, łodzi motorowych oraz żaglowych

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą !

 

Zarząd Maxima Brokers Group Sp. z o. o.

AGENCJA UBEZPIECZENIOWA MAXIMA TRADE Sp. z o.o. Sp. k.

 

Agencja Ubezpieczeniowa MAXIMA TRADE jest firmą działającą na rynku częstochowskim od 18 lat.

Naszym celem jest świadczenie najwyższej jakości usług doradczych w zakresie ubezpieczeń, tworzenie takich programów ubezpieczeń, które w optymalny sposób pozwolą na przeniesienie ryzyka i minimalizację skutków zaistnienia zdarzeń losowych.

Zaufały nam przedsiębiorstwa budowlane, transportowe, produkcyjne, spółdzielnie mieszkaniowe, biura rachunkowe, kancelarie prawne, gabinety lekarskie oraz klienci indywidualni powierzając ubezpieczenie swojego majątku oraz życia.

Naszym podstawowym atutem jest powiększająca się liczba Towarzystw Ubezpieczeniowych, które chętnie współpracują z naszą agencją oraz kadra gotowa do zdobywania wiedzy. Takie podejście do pracy daje nam elementarną przewagę na rynku w momencie przygotowywania ofert ubezpieczenia.

Wyrażamy nadzieję, że zawarte w dalszej części informacje będą podstawą do udanej i owocnej  współpracy.

Zapewniamy profesjonalną obsługę i doradztwo ubezpieczeniowe na najwyższym poziomie. O naszej kompetencji, zaangażowaniu w pracę oraz dbaniu o dobre imię klienta świadczą liczne dyplomy i podziękowania otrzymane od naszych Klientów.

RODZAJE OFEROWANYCH UBEZPIECZEŃ

Współpracujemy z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi, między innymi z:

Jeśli wyrażacie Państwo zainteresowanie usługami naszego Partnera,

prosimy o kontakt z biurem T-OFFICE  Sp. z o. o. przez formularz.

PRZEJDŹ DO FORMULARZA

informaCJE

T-OFFICE Sp. o. o.

newsletter

NIP: 5732861980 ; REGON: 363849352 ; KRS: 0000605396 Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Częstochowie XVII Wydział Gospodarczy KRS. Kapitał zakładowy Spółki wynosi 50.000,00 zł., wpłacony w całości.
UL. KORCZAKA 4; 42-217 CZĘSTOCHOWA dział handlowy +48 22 122 86 87; handel@t-office.pl

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA ABY JAKO PIERWSZY OTRZYMYWAĆ INFORMACJE O AKTUALNEJ OFERCIE.

DZIAŁ KSIĘGOWY I PRAWNY
SERWISY INTERNETOWE T-OFFICE
+48 34 333 97 66; biuro@t-office.pl dział marketingu

Polityka prywatności – pliki cookies

+48 511 065 905; marketing@t-office.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez T-OFFICE Sp. o. o. z siedzibą w Częstochowie ul. Korczaka 4 i na powierzenie danych w celu przetwarzania podmiotom współpracującym z T-OFFICE Sp. o. o., w zakresie działalności marketingowej oraz na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowych. Podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania.

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

MADE & COPYRIGHT © 2017 T-OFFICE SP. Z O. O. ALL RIGHTS RESERVED.