P.CARD.net - BEZPŁATNA WIZYTÓWKA WWW TWOJEJ FIRMY

Skuteczny sposób na dotarcie do nowej grupy klientów – nowoczesna i bezpłatna wizytówka WWW w portalu T-OFFICE – WSZYSTKO DLA TURYSTYKI.

 

Bez względu na to czy prowadzisz hotel, pensjonat, gospodarstwo agroturystyczne, restaurację lub inną firmę obsługującą ruch turystyczny...

 

Każdy z Twoich pomysłów na własną firmę potrzebuje profesjonalnej reklamy i wizytówki WWW.

Teraz dzięki naszej bezpłatnej wizytówce P.CARD.net, wykonasz własną wizytówkę internetową, bez niczyjej pomocy, w jeden wieczór.

 

Do dyspozycji posiadasz gotowe narzędzia, dzięki którym które możesz modyfikować w dowolny sposób treści jakie maja się pokazać na wizytówce. Możesz też zacząć pracę z pustym arkuszem i wyrazić swoją kreatywność! Ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

BĄDŹ WIDOCZNY ZAWSZE I WSZĘDZIE! Wizytówka, którą stworzysz będzie automatycznie dostępna na wszystkich typach urządzeń mobilnych. Przekonaj się sam, jak może wyglądać Twoja strona na komputerze, tablecie czy telefonie komórkowym. Wizytówka będzie zintegrowana z bazą danych T-OFFICE oraz wszystkimi systemami prezentacji i rezerwacyjnymi jakie są implementowane w portalu T-OFFICE – WSZYSTKO DLA TURYSTYKI. Twoja wizytówka będzie widoczna na domenie: www.pcard.toturystyka.eu która jest pozycjonowana wraz z całym portalem T-OFFICE! W przygotowaniu skórki wizytówek pasujących wizualnie do Twojej działalności: Obiekty noclegowe Usługi gastronomiczne Gminy turystyczne i uzdrowiskowe oraz lokalne inicjatywy turystyczne Instytucje kultury i sztuki Usługi dla turystów (przewodnicy, wypożyczalnie, usługi transportowe, wyciągi, pływalnie, itp.) Firmy z sektora HoReCa PAKIET FUNKCJI WSPIERAJĄCYCH TWOJĄ FIRMĘ. Umieść na stronie informacje o Twojej firmie, oferty stałe, oferty sezonowe, cennik, mapę z dojazdem, galerię zdjęć twojej oferty oraz filmy. A wszystko to za pomocą jednego kliknięcia myszki. Dzięki nim Twoja witryna będzie atrakcyjna i funkcjonalna. Wybierając kreator wizytówki P.CARD.net, oprócz wygodnego i prostego w obsłudze narzędzia otrzymasz także od nas dostęp do Newsletter T-OFFICE dzięki któremu będziesz błyskawicznie powiadamiany o zapytaniach ofertowych pozyskanych przez nas klientów na Twoje usługi i produkty. Będziesz otrzymywać wszystkie newsy, informacje i artykuły branżowe dotyczące Twojej działalności jakie przygotowywać będą nas Partnerzy; znane i cenione firmy prawnicze, finansowe, ubezpieczeniowe, księgowe, telekomunikacyjne, z zakresu szkoleń BHP, grafiki, audytu i promocji. Nie masz czasu? Nie przejmuj się – możemy stworzyć wizytówkę za Ciebie! Wybierając kreator wizytówki P.CARD.net możesz zamówić usługę przygotowania wizytówki przez wolontariuszy Fundacji T-OFFICE DLA TURYSTYKI. Potrzebne są nam tylko Twoje wytyczne. Twoja piękna i profesjonalna wizytówka za dobrowolne wsparcie w postaci darowizny na rzecz nasze Fundacji. Skorzystaj, bo warto! WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ! O nic nie musisz się martwić –otrzymujesz hosting Twojej wizytówki na naszych serwerach oraz wsparcie techniczne naszych konsultantów 24 godz. na dobę przez 365 dni w roku!
Kreator wizytówki P.CARD.net to szybki sposób na atrakcyjną prezentację Twojej firmy w internecie.

SKORZYSTAJ Z FORMULARZA I ZAMÓW U NAS PRZYGOTOWANIE TWOJEJ WIZYTÓWKI

informaCJE

T-OFFICE Sp. o. o.

newsletter

NIP: 5732861980 ; REGON: 363849352 ; KRS: 0000605396 Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Częstochowie XVII Wydział Gospodarczy KRS. Kapitał zakładowy Spółki wynosi 50.000,00 zł., wpłacony w całości.
UL. KORCZAKA 4; 42-217 CZĘSTOCHOWA dział handlowy +48 22 122 86 87; handel@t-office.pl

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA ABY JAKO PIERWSZY OTRZYMYWAĆ INFORMACJE O AKTUALNEJ OFERCIE.

DZIAŁ KSIĘGOWY I PRAWNY
SERWISY INTERNETOWE T-OFFICE
+48 34 333 97 66; biuro@t-office.pl dział marketingu

Polityka prywatności – pliki cookies

+48 511 065 905; marketing@t-office.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez T-OFFICE Sp. o. o. z siedzibą w Częstochowie ul. Korczaka 4 i na powierzenie danych w celu przetwarzania podmiotom współpracującym z T-OFFICE Sp. o. o., w zakresie działalności marketingowej oraz na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowych. Podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania.

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

MADE & COPYRIGHT © 2017 T-OFFICE SP. Z O. O. ALL RIGHTS RESERVED.